*

طی روزهای اخیر شایعات و گزارشات مختلفی در رابطه با تلفن آینده سامسونگ یعنی گلکسی اس ۳ مطرح شده است، از این میان می*توان به پردازنده ۴ هسته*ای، صفحه نمایش ۴.۷ اینچی HD، بدنه سرامیکی و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اشاره کرد. شار*ژ بیسیم هم یكی از این توانایی هاست.*

براساس گزارش DDaily اگر این شایعه درست باشد، Galaxy S3 اولین تلفن هوشمند با قابلیت شارژ بی*سیم خواهد بود. سیستم شارژ بی*سیم از طریق القاء مغناطیسی کار خواهد کرد و قادر به شارژ تلفن در فاصله ۱ تا ۲ متری نسبت به استیشن شارژر خواهد بود. تا به امروز سیستم*های مختلفی برای شارژ بی*سیم گجت*ها معرفی شده*اند و شاید این اقدام سامسونگ شروع توسعه و عملی شدن این فناوری باشد. مطمئنا در شروع کار لوازم جانبی کمی از شارژ بی*سیم پشتیبانی خواهند کرد اما اگر تلفن پرطرفداری مثل Galaxy S III از این فناوری پشتیبانی کند. احتمالا قابلیت شارژ بی*سیم به سرعت همگانی شود.
samsung_galaxy_s3_wireless.jpgبدون شک اگر نسل سوم Galaxy S از فناوری بی*سیم پشتیبانی کند، سامسونگ پشتیبانی از این فناوری را وارد اکوسیسم خود کرده و امکان شارژ بی*سیم را به ابزارهای پرتابل دیگر خود نیز اضافه خواهد کرد. به این ترتیب کاربران ابزارهای سامسونگ دیگر نیازی به حمل شارژرهای سیمی مختلف نخواهد بود.

براساس گزارش تازه SamMobile تلفن گلکسی اس ۳ به شرح زیر است:

Codename: GT-I9300
Size: 131,3 x 63,7 x 8 mm
Weight 125 grams
4.8" Super Amoled HD (313 pixels a inch.) (resolution 720 x 1280)
12 megapixel camera with LED
1.3 megapixel front camera
1.5 GHZ quad-core processor.
Bluetooth 4.0
NFC
Wi-Fi a/b/g/n
MicroUSB 2.0
HDMI
Battery 1750 mAh